postheadericon Szafki i półki wiklinowe do łazienki

Łazienka to królestwo nie jednej kobiety. Staramy się, wykańczając czy remontując to pomieszczenie, by nadać mu fajny, przyjemny charakter. W końcu to najlepsze miejsce do relaksowania się po pełnym napięcia dniu, dlatego trzeba zaaranżować je w taki sposób, by było w nim przyjemnie.

Do zrobienia miłej atmosfery w łazience potrzebne są nie tylko ładne kafelki, wygodna wanna, miłe oświetlenie, ale także ładne, naturalne meble. Obecnie w sklepach można dostać bardzo wiele ciekawych mebli, które idealnie będą sprawdzały się w łazience, a także będą funkcjonalnie.

Jednym z wielu pomysłów na meble w łazience jest zastosowanie szafek i półek z wikliny.  Wiklina idealnie nadaje się jako mebelki do łazienki ponieważ jest dość wodoodporna i bardzo trwała. Do tego robi świetny, naturalny klimat. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli mebli z wikliny do łazienki takich jak szafki, półki, szafki pod umywalki.

Szafki wiklinowe  mogą mieć drzwiczki, a w nich możemy trzymać środki czystości czy kosmetyki, których używamy na co dzień. Dzięki temu, że drzwiczki zasłaniają zawartość możemy trzymać tam także artykułu higieniczne. Oprócz szafek można do łazienki kupić także wiklinowe półki, na których poukładać można stosy z ręczników, które będą się komponowały z kolorem wystroju łazienki. Wygląda to bardzo ładnie, a także wprowadza miłą przytulność w łazience.

Na półkach możemy poukładać także kosze i koszyczki na drobiazgi, dzięki temu ogarniemy ewentualny chaos, który mogłaby powstać na naszych wiklinowych półkach. Takie koszyczki mogą mieć wykończenie z koronki, które będzie bardzo ładnie wyglądało – koszyki możemy kupić w różnych wielkościach uzależnionych od tego, co chcemy w nich przechowywać. Szafki pod umywalki są bardzo ładne i praktyczne, pamiętać jednak należy, że nie można na nich oprzeć całego ciężaru umywalki, bo mogą go nie unieść i w pewnym momencie ulec uszkodzeniu.

Wiklinowe meble do łazienki możemy kupić w dowolnym kolorze i wymiarach, jakie są nam potrzebne.

meble rattanowe

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16375 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/szafki-i-polki-wiklinowe-do-lazienki/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action(' in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435