postheadericon Skrzynie i kufry

Dawno, dawno temu nie było szaf na wymiar i innych nowoczesnych systemów szaf, a jednak potrzeba przechowywania rzeczy zawsze istniała. Kiedyś korzystało się z ogromnych, drewnianych szaf lub ze skrzyń i kufrów. Teraz często takie skrzynie można znaleźć w starych domach na strychach, gdzie kryją wiele tajemnic. Ale nie tylko, coraz częściej skrzynie i kufry wykorzystywane są nie tylko do przechowywania pamiątek na strychach, ale także w mieszkaniu jako stylowy mebel do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Nowoczesne skrzynie i kufry często są wykonane z wikliny, to materiał bardzo ekologiczny, wytrzymały, nie ulega zniszczeniu i potrafi być naprawdę ładny. Oprócz tego często takie skrzynie są dużo tańsze niż ich drewniane odpowiedniki.

Wiklina i jej właściwości sprawiają, że można z niej zrobić praktycznie skrzynie o dowolnym wymiarze – od zupełnie malutkich kuferków na drobiazgi poprzez skrzynie na pościel czy ogromne skrzynie na przechowywanie dużych przedmiotów. Dzięki temu, że można je dobrze zaimpregnować to skrzynie dobrze znoszą różne warunki atmosferyczne, mogą tylko nieznacznie zmniejszyć swoją wytrzymałość.

Skrzynie i kufry dobrze sprawdzają się także jako kufry do przechowywania obuwia w przedpokoju a także siedziska, na którym można usiąść, by założyć obuwie.

Wielu producentów skrzyń z wikliny oferuje je także na dowolny wymiar podany przez klienta co ułatwia dopasowanie skrzyni do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu może używać ich do przechowywania pościeli, zabawek w pokoju dziecięcym czy narzędzi w garażu. Dodatkowo kosze takie mogą być od środka wyłożone bawełną, dzięki temu unikniemy zgubienia drobnych części. Kufry z wikliny mogą być nie tylko w kolorze wikliny, ale mogą być barwione na dowolne kolory – począwszy od białego poprzez kolory drewna, niebieskie, zielone czy kolory wenge, czyli bardzo ciemnego brązu. Na życzenie klientów skrzynie i kufry mogą mieć uchwyty oraz zamknięcia, które będą odporne na dzieci i niepożądane osoby.

 

meble rattanowe

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16140 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/skrzynie-i-kufry/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [inter in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435