postheadericon Legowiska z poduchą dla psów i kotów

Posiadanie psa czy kota do super, fajna sprawa, ale oprócz miłości, zabawy, spacerów i jedzenia trzeba takiemu pupilowi zorganizować także wygodne miejsce do spania, w którym będzie mógł odpoczywać. Posiadanie legowiska jest także dobre ze względu na ustalanie hierarchii w stadzie – w końcu tylko człowiek jako „wilk alfa” może wygrzewać się w pościeli – miejsce zwierzaka jest na posłaniu. I tak powinno być zawsze.

Oprócz tego takie posłanie to też spokojne miejsce dla pupila,  który wie, że to tylko jego strefa i nikt nie będzie z niej korzystał. Wielu właścicieli, psów w szczególności uczy komendy „miejsce!”, która oznacz, że pies ma powędrować bez sprzeciwu na swoje posłanie. Dobrze wtedy mieć je, wtedy pies wie, że jego miejsce jest tylko jedno.

Najlepiej, żeby pies czy kot miał miękkie posłanie z poduszką, która będzie go grzała w zimie i będzie ją można wyciągnąć latem. Dlatego dobrym pomysłem są legowiska i posłania z wikliny. Nie są one może zbyt praktyczne kiedy kotek lub piesek są jeszcze małe, bo mogą je zniszczyć, ale kiedy dorosną są idealne – naturalne, dostępne w różnych wielkościach i kształtach, wyłożone pianką, styropianem lub pierzem, sprawdzają się idealnie. Do tego nie są przesadnie drogie, dlatego jeśli ktoś ma w domu szczeniaka to może on nawet trochę pogryźć posłanie i nie powinno nam go być żal. Wiklinowe koszyki są naturalne, w związku z czym nawet jak nasz pupil je trochę nadgryzie to nic złego mu się nie stanie.

Wiklina ma to do siebie, że praktycznie są nieograniczone możliwości plecenia jej w rożnych rozmiarach, dlatego właściciel małego pekińczyka czy kota znajdzie coś dla siebie, a także olbrzymiego czarnego teriera czy owczarka niemieckiego nie powinien być rozczarowany. Do tego takie wiklinowe legowiska są lekkie więc w razie potrzeby można przenieść je w inne miejsce. Najlepiej wybierać takie legowiska, w których można wyprać poduszkę lub jest ona w poszewce, wtedy nie ma problemu z utrzymaniem legowiska w czystości.

 

meble rattanowe

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16344 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/legowiska-z-poducha-dla-psow-i-kotow/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action(' in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435