postheadericon Komody i regały wiklinowe

Meble z wikliny to w wielu domach nieodłączny element kuchni czy salonu. Do ich wyrobu wykorzystuje się specjalne gatunki wikliny, które są trwałe i niezbyt łatwo ulegają uszkodzeniom, do tego są dość lekkie i bardzo estetyczne. No i, co wiele osób uważa za największą zaletę wikliny są ekologiczne – wiklina to 100% natury!

Dzięki właściwościom wikliny oraz temu, że można ją formować w niemalże dowolne kształty wielu producentów oferuje wiklinowe komody czy regały. Taki meble może być przygotowany pod indywidualne zamówienie i na dowolny wymiar, dzięki czemu będzie pasował do naszego wnętrza. Regały z wikliny nadają się nie tylko do przechowywania ubrań czy ręczników, ale po zastosowaniu na półce np. szklanych tafli możemy spokojnie zrobić z nich witrynkę, w której trzymać będziemy zastawę stołową, kieliszki czy inne rzeczy, które potrzebują stabilnego i równego podłoża.

Komody i regały mogą być świetnym meblem, na którym trzymać będziemy nie tylko bibeloty, ale także np. całą naszą biblioteczkę. Wiklinowy meble będzie bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chcemy być eko – szczególnie fajnie sprawdzić się może w domach z bali, a pomalowany na biało będzie idealnie pasował do domu, którzy urządzony jest w stylu skandynawskim. Regały czy komody z wikliny nadają się także jako bieliźniarki – równo poukładane ręczniki czy bielizna pościelowa będzie wyglądała w ich rewelacyjnie.

Producenci na swoich stronach internetowych zapewniają, że każdym mebel zrobiony na wymiar mogą dopasować do naszych potrzeb nie tylko jeśli chodzi o wymiary, ale także ilość półek, szafek czy drzwiczki. Należy jednak pamiętać, że wiklinowe regały nie nadają się do dźwigania ciężarów – o ile na początku będą to dobrze znosiły, o tyle po jakimś czasie mogą ulegać uszkodzeniu. Jeśli jednak będziemy dbać o nie to będą nam służyły bardzo długo. Do wycierania takich mebli wystarczy sucha ściereczka i najlepiej nie stosować silnych środków, bo mogą powodować odbarwienie się wikliny.

 

 

meble rattanowe

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16175 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/komody-i-regaly-wiklinowe/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435